Strony

1 sierpnia 2015

Kilka słów o #IlVoloLaPoloniaViAma

#IlVoloLaPoloniaViAma - akcja polskich Il Volovers na Twitterze, która odbyła się 31 sierpnia. Celem było dostanie się do trendów oraz zauważenie przez chłopaków lub chociaż jednego z nich. Hashtag w trendach się pojawił, co prawda nie w światowych, ale w polskich. Na początek dobre i to, biorąc też pod uwagę, że starało się o to zaledwie kilka osób. W polskich trendach udało nam się wejść nawet na ich 5. miejsce.


Nasz hashtag niestety nie został wczoraj zauważony przez Piero, Gianlucę czy Ignazio, przynajmniej nie oficjalnie, bo żaden z nich nam nie odpowiedział. To jeszcze nic straconego, jak nie dziś, to jutro. Jestem pewna, że chłopaki jeszcze nas, polskie Il Volovers, na Twitterze zauważą.

Osobiście jestem z nas i tak dumna, że w te kilka osób udało nam się sięgnąć polskich trendów, to taki mały sukces, a od czegoś trzeba zacząć. Najważniejsze, że któryś z naszych celów został osiągnięty, a krok po kroku będziemy sięgać wyżej - nie możemy się poddawać, a musimy próbować, bo razem możemy naprawdę dużo jako fandom.

Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w tej małej akcji - to na pewno nie ostatnia :) A wszystkich fanów, którzy się nie przyłączyli zapraszam do wzięcia udziału w następnej. Skoro w kilka osób zdołałyśmy być w polskich trendach, to ile mogłybyśmy osiągnąć w kilkanaście czy nawet kilkaset :)


Zapraszam na Twittera - @IlVoloPL

2 komentarze:

  1. Kolejna akcja? Ja się piszę.:D Dla mnie również zaskoczeniem było, że taka garstka osób dała rade. Chociaż muszę przyznać, że SPAM... BYŁ!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miło to słyszeć, że będą chętne osoby na kolejną akcję - trzeba tylko jakąś fajną wymyślić :) spam był i bardzo dobrze, o to chodzi! Siła polskich Il Volovers :D

      Usuń