Strony

3 sierpnia 2015

Piero Barone - "symbol seksu, którego się nie spodziewacie"

Na stronie Libero Quotidiano 31 lipca został opublikowany artykuł pt. Symbol seksu, którego się nie spodziewacie: Piero Barone z Il Volo bez okularów i umięśniony


Treść artykułu

Symbol seksu, którego się nie spodziewacie. A może i tak. Piero Barone w Il Volo, zespole, który wygrał na Festiwalu w Sanremo oraz zajął 3. miejsce na Eurowizji, jest tym, który nosi okulary. Z całej trójki za najprzystojniejszego uważany jest Gianluca Ginoble, ale Piero, urodzony w 1993 w Agrygencie, ma ogromną grupę fanek. Wzrośnie ona na pewno po zobaczeniu tego zdjęcia. Barone, w tajemniczym nadmorskim kurorcie pokazuje swoje ukryte walory: fizyczne, wymodelowane mięśnienie, brak okularów. Piero sam opublikował to zdjęcie.

Tym czasem dla Il Volo, po Włoszech, Europie, USA nadszedł czas, aby podbić Amerykę Południową. Piero, Ignazio i Gianluca uzyskali rozgłos poprzez emitowany, w programie Al Rojo Vivo, transmitowanym przez hiszpańskie Telemundo, teledysk do hiszpańskiej wersji Grande Amore, piosenką, którą zdobyli serca publiczności. Taka decyzja została podjęta po osiągnięciu przez zespół 3. miejsca na Eurowizji i zdobyciu takich prestiżowych nagród, jak np. Billboard Latin Award czy Latin Pop Albums Artist of the Year.


Tłumaczenie: Il Volo PL (nie kopiować bez podania autora)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz