Strony

7 sierpnia 2015

Przerwa między koncertami

Ostatni koncert trasy Grnade Amore Tour 2015 Il Volo zagrało 1 sierpnia w Capoliveri, a kolejny odbędzie się już w niedzielę, 9 sierpnia, w Chieti.


W ciągu tych kilku dni wolnego, chłopaki wybrali się do Sankt Moritz w Szwajcarii - 1, 2, 3 (klikając na numerki, przejdziecie do postów na temat pobytu Il Volo w Szwajcarii). Po powrocie do kraju, Piero, Gianluca i Ignazio wybrali się do swoich domów, żeby spędzić ten czas z rodziną, a Gianluca dodatkowo także, aby odebrać nagrodę dla ambasadora Abruzji - 1, 2.

Gianluca spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

   

 


Piero swój czas wolny spędza aktywnie nad wodą razem z rodziną i znajomymi. Na Instagrama wrzucił trzy filmiki, jak efektownie skacze do wody (klikając na zdjęcie, przejdziecie do filmików, które dodał Piero - każde zdjęcie, to inny filmik)

https://t.co/HiuAlGXSDI  https://t.co/n8a8pDAjuj

https://t.co/aeL9ouzLyw

 A takie zdjecie opublikowali na swoim Instagramie Mariagrazia, siostra Piero, oraz brat Francesco.

 Jeśli chodzi o Ignazio, to nie opublikował żadnych zdjęć, ale na pewno jest u siebie w rodzinnej Marsali i spędza miło czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi :)

A już jutro, 8 sierpnia, Gianluca otrzyma kolejną nagrodę ambasadora, tym razem miasta - Roseto degli Abruzzi. Poza tym, na wręczeniu nagrody w Town Hall w Roseto będą także Piero i Ignazio oraz ich menadżer i producent Michele Torpedine, którzy otrzymają honorowe obywatelstwo miasta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz